AKRİLİK PANEL

ABS/PMMA’dan üretilen ve PVC içermeyen plastik yüzeyler olarak tanımlanan akrilik levhalar, MDF ve yongalevha yüzeyine laminasyon yöntemiyle kaplanmaktadır .

18 mm kalınlıkta ve 1220×2800 mm ebatlarında üretilen Acrylic Panel’lerin ön yüzeyinde; sektördeki en iyi marka olan Senosan’in (Avusturya) çizilmeye üst düzey dayanımlı en iyi ürünü Senosan AM 1800 TopXscratchresistant akrilik plakalar kullanılırken, arka yüz ise ön yüz ile uyumlu olarak aynı renkte astar plakalar ile kaplanıyor.

Boya olmadığı için işlenmesi kolaydır. Kesim yapılması veya kenar bantlaması esnasında kırılma veya çatlama yapmaz. Dayanıklılığı diğer kaplama ürünlerine göre daha yüksek olduğundan; çok değişik iklim şartlarında ve geniş uygulama alanlarında kullanılabilir.

Akrilik panel Kolay temizlenir ve ev kimyasallarına dayanımı diğer kaplama ürünlerine oranla yüksektir.Akrilik paneller yüzeyde dalgalı bir görünüm oluşmaz ve pürüzsüzdür, kullanımdan kaynaklı oluşabilecek kılcal çizikler kolayca giderilir. Geri dönüşümü mümkün olduğundan, çevre dostu bir üründür.

Ahşap 1
Ahşap 1

EVOGLOSS

Evogloss paneller (high gloss panel), 0.30 mm. kalınlığındaki high gloss ve değisik yüzeydeki PVC’ lerin MDF panellerin yüzeyine kaplanması ile oluşan dekoratif ve parlak panellerdir. Ön yüzü Evogloss ile kaplanan MDF panellerin arka yüzü ise beyaz melamin dekor kağıdı ile kaplıdır.

evogloss
evogloss

GLOSSLAK

Laklı panellerde uygulanan Uv Lake  insan sağlığına uygun olup solvent tiner ve alkol gibi çözündürücü kimyasallara ve Darbe ,çizilmeye, sararmaya solmaya direnci son derece yüksektir. Yüzey parlaklığı açısından en yüksek gloss seviyesinde olan üründür.

Lake paneller maksimum parlaklık, cam gibi şeffaf yapısı ve sahip olduğu ayna efektiyle, uygulandığı mekana derinlik katar. Darbe ve çizilmeye karşı yüzey dayanımı çok yüksektir.

glosslak
glosslak

GLOSSMAX

LÜX ve ULTRA olmak üzere 2 çeşitte levha yüzeyine uygulama yapılmaktadır. En son teknolojinin kullanıldığı makinelerde, yüksek hassasiyette üretilerek elde edilen akrilik panellerin çok zengin renk kartelasına sahip olması da, diğer panel kaplama ürünlerine oranla ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

glosslak 2
glosslak 2

HGS KAPAK PANEL

Kapak  panel son yıllarda dünyada ve ülkemizde üretilen modern bir üründür. Birinci sınıf görüntüler için cam benzeri bir kaplamaya ve yüksek parlaklığa sahiptir. Panel, masalar, sandalyeler, yataklar, dolaplar, raflar, duvar dekorları vb. dahil olmak üzere çeşitli mobilya türlerinde hem iç hem de dış mekan uygulamalarında (hava koşullarına dayanıklılık gerektiren yerlerde) kullanılabilir.

hgs
hgs